LED valgusega kaelarihm
       

Golden Eagle LED valgusega kaelarihm muudab koera pimedas paremini märgatavaks nii omanikule kui ka teistele liikujatele. Väga hea abivahend ka eritingimustes läbiviidavateks koolitusteks ja jahil olles. Led kaelarihm on valmistatud tugevdatud ja vastupidavast nailonist mis sisaldab LED valgusriba. Rihmal on kiirlukustus. Rihma saab seadistada erinevatele suurustele: suurus S max 30cm, suurus M 41-50cm ja suurus L max 50-60cm. Kaelarihma laius 2,5 cm. Mõõdud on jagatud kaela ümbermõõdu järgi. Rihma saab seadistada kolme erineva tööreziimiga - pidev valgus, kiiresti vilkuv valgus ja aeglasemalt vilkuv valgus. Maksimaalne nähtavus heade ilmastikutingimuste ja olude korral kuni 800m. LED valgustite tööaeg kuni 10 000 tundi. Liitiumpatareide CR 2032 tööaeg 72-200 tundi. LED kaelarihma külge saab kinnitada ka jalutusrihma. Ei soovitata kasutada seda koerte puhul, kes tirivad jalutusrihma liikudes tugevalt. Patareide vahetamine: eemalda patareipesa rihma küljest; ava patareipesa kaanel olevad 4 väikest kruvi; eemalda patarei CR 2032 pesast ja aseta uus paigale; sulge kaas uuesti kruvidega ja paigalda patareipesa uuesti rihmale.
 

Miks valida Golden Eagle Holistic Health?

Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoit on toodetud kasutades ainult värsket , looduslikku ja tervislikku toorainet ja arvestades koostisosades kõigi viie erineva toitainegrupiga ..

Loe edasi »

Meie mõtteviis lemmikloomatoidust

Päritolult on kõik Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoidud loodud Joseph " Joe" Cocquyt põhimõtete järgi . Joe oli tõeline pioneer lemmikloomatoidu arendamisel tervislikuks ja toitvaks..

Loe edasi »

Nutratseutiline lisaväärtus

Tänapäeval on mõnedel toitudel ambitsioonikamad eesmärgid, kui vaid lemmiklooma toitainevajaduse rahuldamine toitainete koguste reguleerimise teel, kasutades selleks valitud toitaineid..

Loe edasi » »

 

© Copyright 2013 | Golden Eagle lemmikloomatooted. | e-mail: info(at)goldeneaglepetfoods.ee