Nutratseutiline lisaväärtus      
       
Tänapäeval on mõnedel toitudel ambitsioonikamad eesmärgid, kui vaid lemmiklooma toitainevajaduse rahuldamine toitainete koguste reguleerimise teel, kasutades selleks valitud toitaineid, millel võib olla lisandväärtus teatud haiguste ennetamisel, halvaloomuliste protsesside (nt vananemine) aeglustamisel või lihtsalt looma heaolu parandamisel.
Oleme esimene ettevõte lemmikloomatoidumaailmas, mis suutis ühendada kõik need eri eesmärgid kokku üheks lemmikloomatoiduks, see ongi nutrigenoomika.

Nutrigenoomika oma olemuselt on lihtne - kombineerida kokku toitumine ja geneetika. Viimased teaduslikud uuringud näitavad otsest seost toitumise ja pärilike haiguste avaldumise vahel. Epilepsia, südame- veresoonkonnahaiguste ja luu-ja liigesehaiguste ennetamisega osatakse juba tegeleda.

1. BioHealth ™ Prebiootikumid
Prebiootikumid on toidu koostisosad, mis mõjutavad kasulikult organismi, stimuleerides ühe või teatud bakterite kasvu või arvukust ja seeläbi parandavad peremeesorganismi tervist. Meie BioHealth ™ sisaldavad beeta-glükaane ja mannaoligosahhariide. Beetaglükaan on tugev immuunsüsteemi suurendav toidulisand. See unikaalne kooslus toetab kaasasündinud immuunsüsteemi, et aidata sellel kaitsta organismi viiruste ja kahjulike bakterite vastu. Mannaoligosaccharides kaitseb GI patogeenide ja toksiinide mõju eest, mis võivad tekkida koera seedeelundkonnas ning on võimeline neid kahjutustama.

2. MicroHealth ™ Prebiotic
See on teine väga eriline prebiootikum. Inuliin on tunnustatud kiudaineallikas ja mitte ainult kui hea prebiootikum vaid ka kliiniliselt tõestatult tõhus vahend suurendamaks oluliselt kaltsiumi imendumist.

Meie lemmikloomatoidus sisalduv inuliin saadakse siguri juurest, ja see kuulub seedetraktile eriti kasulike bakterite gruppi. Seedimise käigus tekivad paratamatult ka gaasid ja jääkained. Selle kõrvalprodukti hävitabki LactoHeath ™. Otsene tulemus on ühtlasemalt ja korralikult töötav seedesüsteem. Samuti on tõestatud selle võime vähendada vähiriski ja koliiti, paranenud glükoosi ja rasvade ainevahetuse tulemusena veres väheneb gaasi tootmine (kõhupuhitus) ja vähenenud fekaalidest tulenev lõhn.

3. LactoHealth Probiootikumid ™ või DSM
Probiootikumid on elusad bakterid nagu jogurt ja neid võib leida terves seedetraktis. Kuna kuumutamine tapab need bakterid, lisame me neid graanulitele alles peale kuivtoidu kuumutamist.

Meie eriline segu koosneb 5 erinevast liiki jogurtibakteritest nimega LactoHealth ™. Need aitavad hoida soolte optimaalset seisundit, mis parandab seedimist ja aitab vältida soolekeerde, kõhulahtisust ja muid maohäireid.

Kuna LactoHealth ™ sisalduvad erinevat tüüpi bakterid parandavad oluliselt seedimist, siis meie tooted, mis sisaldavad neid võimaldavad ka looma päevast kogust vähendada. Sinu koer sööb koguseliselt vähem, kuid see rahuldab üha olulisemalt toitainete vajadust ja võimaldab hoida ja parandada tema üldist tervist ja elujõudu. Soolestikus toimuvad nende MicroHealth ™ ja BioHealth ™ bakterite abil protsessid paremini.

4. Glükoosamiin ja kondroitiin
Mõlemad on vajalikud et hoida ära ja kergendada probleeme mis kaasnevad paratamatult vananemisega, nagu osteoartriit või muud valud liigestes ja aitavad abi leida nende kahe ebameeldivuse vastu looduslike ühenditega. Glükoosamiin ja kondroitiin aitavad säilitada vedeliku taset organismis, vähendavad liigesevalusid ja võimaldavad neid isegi vältida.


5. Yucca ehk palmliilia
Yucca on osutunud kahjulike gaaside moodustumisel vähendamisel tõhusaks abivahendiks. Ammoniaagi tekke vähendamine loomsetes jäätmetes vähendab ka ebameeldivaid lõhnu. Samuti leiti, et yucca suurendab toidu omastamisvõimet loomadel, vähendades samas mao-, soole-ja ammoniaagi taset. PH langemise omaduse tõttu aitab Yucca shidigera vähendada paljude haiguste avaldumist mis mõjutavad koerte tervist ja elujõudu, sageli kasutatakse seda ka vähendamaks ja vältimaks valu liigestes.

6. Pruunvetikas
Pruunvetikas sisaldab üle 60 vajaliku toitaine ja vitaiini. Meie pruunvetikas on korjatud puhtast külmast Atlandi ookeani veest ja on bioloogiliselt väga loomulik allikas toitainete allikas.
Pruunvetikas aitab tõsta organismi kaitsevõimet ja aitab kaasa ilusale karvkattele.Hästi mõjub ta immuunsüsteemi tugevdamist ja aitab vältida viljatust ning looma enneaegset vananemist.

7. Linaseemneõli
Lõhe kõrval on üks Omega-3 rasvhappeid sisaldav rikkalikumaid allikaid linaseemneõli. See looduslik õli on väga oluline üldise organismi kasvu ja arengu juures kui ka hiljem. Linaseemneõli sisaldab põhiliselt omega-3, omega-6 ja omega-9 rasvhappeid, vitamiine, kaaliumit, letsitiini, magneesiumi ja tsinki. Seega, meie linaseemneõli võib julgelt nimetada üheks kõige olulisemaks ja tähtsamaks tervisliku toitumise allikaks kuna see toimib nagu multi-vitamiin.

Ainult Golden Eagle Holistic Health ® lemmikloomatoit maailmas sisaldab kõiki neid tervislikke ja looduslikke toidulisandeid.