Meie mõtteviis lemmikloomatoidust      
       
Päritolult on kõik Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoidud loodud Joseph "Joe" Cocquyt põhimõtete järgi. Joe oli tõeline pioneer lemmikloomatoidu arendamisel tervislikuks ja toitvaks.

Joe oli rahulolematu kõikide toitudega lemmikloomatoidu turul mis sisaldasid ebatervislikke koostisosi. Selle tulemusena konsulteeris ta veterinaaria toitumisekspertidega ja tegi kindlaks parimad toorained lemmikloomade toidu koostises. Tehes samuti tihedat koostööd tootjatega selgitas ta välja kuidas oleks võimalik ka toota tervislikku lemmikloomatoitu ja teada saada, kuidas kõik võiks segatud. Kõikidele uuringus osalenud loomaarstidele, kasvatajatele ja toitumisspetsialistidele esitas Joe Cocquyt ühe lihtsa küsimuse: "Kuidas teha tervislikuimat lemmikloomatoitu maailmas?"

Kokkuvõte ei üllata teid. Meie lemmikloomad on terved kui nad söövad tervislikku toitu. Nagu juba kaasaegse meditsiini looja Hippokrates ütles: "Me oleme see, mida sööme."

Need olid aluseks Golden Eagle Holistic Health ® lemmikloomatoitude loomisel ja me võime olla tänulikud Joseph "Joe" Cocquytile. Me ei oleks oma tootearenduses ja tootmises seal kus me täna oleme, ilma tema nõuanneteta, juhendamiseta ja toeta. Joe kogemused ja laiad teadmised olid ainulaadsed, eriti see, kuidas ta oli alati valmis aitama ja avatud, jagamaks oma mõtteid ja kogemusi. Tema surm oli meile suureks kaotuseks. Selle mälestuseks oleme pühendanud selle uuetüübilise lemmikloomatoidu talle.

Meie lemmikloomatoidu koostises on ainult hoolikalt valitud toitained, samad mida me sööme isegi. Värske liha, täisterariis, oder ja kaer, värsked puu-ja köögiviljad, millele on lisatud tervislikke Omega 3 ja Omega 6 ja DHA ja EPA sisaldavaid õlisid ja rasvu. Need on ülimalt olulised tervikliku organismi ja üksikute organite arenguks ja funktsioonideks, eriti aju, silmade ja südame- ja veresoonkonna tööks. Selliste allikaks on linaseemneõli ja kvaliteetne lõheõli.

Kõige selle põhjal töötati välja ja jätkub Golden Eagle Holistic Health ® 's Nutritional filosoofia. Meie lemmikloomatoitude koostised põhinevad uusimatel teaduslikel materjalidel loomaks ka lemmikloomadele kõrge toiteväärtusega ja head tervislikku toitu kaitsmaks lemmikloomi keskkonnamõjude ja halbade geneetiliste mõjude eest. See on tuleviku toitumispõhimõte ja see baseerub nutrigenoomikal.

Lõime teile võimaluse pakkuda oma loomale kõrge kvaliteediga koera-ja kassitoitu.

On oluline mõista, et suur toiduainetööstus arvestab lemmikloomi kui peamist turunišši kuhu kasutada ära inimese toiduks kõlbmatud kõrval- ja jääksaadused. On kõrvalsaadusi ja jääke mida on lubatud kasutada ainult lemmikloomade toiduna. Kas see ei tundu teile hirmutav?
Seetõttu Golden Eagle Holistic Health ® kasutab ainult kõrgekvaliteedilist inimtoiduks sobivat toorainet mis ei sisalda keemiast ja sünteetikast loodud komponente ning mis kindlustab lemmikloomale kõrge toiteväärtusega ja tervisliku toidu. Lihtsamalt öeldes tähendab see, et lemmikloomatoitu on kaaluliselt väiksem kogus kuid see kindlustab talle vajaliku määra kaloreid ja rasvu ja arvestab eri vanusegruppide erinevate vajadustega kutsikast seeniorini.

2.Toitudes kasutame vaid täisteratooteid mida ei ole geneetiliselt muudetud.

Naturaalsed teraviljad sisaldavad palju toitaineid, nagu valke, süsivesikuid, kiudaineid, ja olulisi vitamiine ning mikroelemente. Paljude tootjate toitudes kasutatakse jahu, madala väärtusega toitaineid ja täiteaineid, see on Golden Eagle Holistic Health ®, retseptides välistatud.

3. Jälgime rangelt valmistusmeetodeid ja kvaliteeti, et säilitada Golden Eagle Holistic Health ® taset

Golden Eagle Holistic Health ® tooted läbivad üle 100 määratletud kvaliteedikontrolli kogu tootmisprotsessi jooksul. Neid kasutatakse et luua ja tagada struktureeritud ja kõrgeima kvaliteediga ning ohutumaid lemmikloomatoite turul. Edasimüüjateni jõuab vaid korduvalt testitud ja kontrollitud toit.

4. Meie tooted ei sisalda kunstlikke säilitusaineid, sünteetilisi kemikaale, värve või muid lisandeid

Golden Eagle Holistic Health ®-s ei lisata mitte midagi toitu mis ei ole toitev ja tervislik kassile või koerale. Kõik meie toidud on vabad keemilistest lisanditest, kaasa arvatud säilitusained, nagu etoksükinil ja BHA / BHT, mis esineb sageli lemmikloomatoitude koostises, kuid on keelatud inimeste toiduks paljudes riikides. ELi määrused lubavad tootjatel varjata sellist teavet "ELi poolt heaks kiidetud" numbrite taga, raskendades tarbija jaoks ülevaadet ja arusaamist, et nad võivad tahtmatult anda lemmikloomadele potentsiaalselt kahjulikke kemikaale.


5. Erilist tähelepanu pöörame ka loomade nahale ja karvkattele.

Lemmikule terve naha ja karvkatte saavutamine ei ole raske. Seda on lihtsalt väga kallis teha. Loom vajab selleks rohkem liha, kõrgema kvaliteediga rasvu ja õlisid ning suurt kogust vitamiine ja muid toitaineid. Golden Eagle Holistic Health ® teinud suure investeeringu kvaliteediks. Paljud lemmikloomatoidu ettevõtted kasutavad taimseid valke täiteainetena ja odavamaid õlisid ja rasvu liha asemel. Golden Eagle Holistic Health ® kasutab ainult kõrgeima kvaliteediga rasvu ja õlisid, et pakkuda parimat lemmikloomade nahale ja karvkattele.

6. Eetika

Ühtki meie toodetest pole testitud laboratoorsetes loomkatsetes. Kõikide meie tootmisprotsesside juures arvestatakse keskkonnategureid, kõik tühjad kotid ja plastist pakendid lähevad taaskasutusse. Vesi puhastatakse ja filtreeritakse. Oleme veendunud, et meie toit ei sisalda herbitsiide, pestitsiide või kemikaale mis võiksid olla potentsiaalselt kahjulikud inimestele või lemmikloomadele.

7. Jätkuvalt testime teaduse uusi saavutusi ja jälgime oma lemmikloomatoite, et tagada lemmikloomade optimaalne tervis ja pikaealisus.

Golden Eagle Holistic Health ® Lemmikloomatoidud peab esmatähtsaks lemmikloomade tervishoidu. Jätkame tööd selleks, et leida uusi viise, kuidas toetada toitumisega paljude haiguste ravi. Uusim teave pärilike silmahaiguste kohta (HC, PRA jne) on selgitanud kuidas need haigused arenevad ja selle kaudu läbi teadusuuringute me püüame leida vastuseid, kuidas toitumisega toetada võitlust nende haiguste vastu. See uus teadus on nutrigenoomika ja me usume, et meie lemmikloomad saavad samuti kasu uutest teaduse saavutustest. Golden Eagle Holistic Health ® kohandab oma arengusuundi millega tagame lemmikloomade tervislikuma toitumine.

Parim lemmikloomatoit

Meie ustavate kaaslaste lemmikloomade tervis on sama oluline kui meie oma. Lemmiklooma toit on tema heaolu põhilisi tegureid. Sellepärast valides maitsvat ja tervislikku lemmikloomatoitu Golden Eagle Holistic Health ® teete armastava valiku oma lemmiklooma jaoks. Kuigi te kulutate selleks raha, ei maksa see midagi võrreldes kuludega veterinaari juures kui loom haigestub ja tema kannatuste põhjuseks on toitmine kemikaalide ja sünteetiliste toodetega, rääkimata juba looma enda kannatustest.Veterinaaride arved üle maailma on suured ja liiga sageli leiame, et põhjuse loomaarsti juurde minna annab ebatervislik toitumine.

Nõustume, et alati ei ole lihtne valikut teha. Nii palju erinevaid lemmikloomatoidu tooteid on valida ja valik on muutunud üha keerulisemaks, otsustamaks ja veendumaks milline lemmiklooma toit on siis tegelikult tervislik ja milline vaid reklaam.
Golden Eagle Holistic Health ® usub, et järgides Nutritional filosoofiat, oleme loonud kõige tervislikuma koera ja kassitoidu maailmas. Pakume erinevaid maitseid ja koostisi ja oleme kindlad, et leiate ka selle, mis sobib just teie looma individuaalsetele vajadustele.