LactoHealth™ Probiotics or DSM
 

Toote kirjeldus: Enterococcus faecium (DSM 10 663), Lactobacillus acidophilus (DSM 13 241), maltodekstriin, paakumisvastane lisand 

Annus: Pool teelusikatäit  puistata toitu. 

Hoiustamine: Jahedas ja kuivas kohas. 

Koostisosad: Enterococcus faecium: polüsahhariidist kest lisandi kaitseks, sest seda ei mõjuta maohape.

Lisand hakkab tänu sellele kestale  toimima peensooles, kinnitudes peensooles soolepinnale ja  moodustades kaitsekihi, mis kaitseb soolt haigusetekitajate eest. 


Lactobacillus acidophilus:• Lactobacillus acidophilus toetab soolestiku funktsiooni, mis suurendab selle vastupidavust ja vähendab sooles pärmseente infektsioone.

• L. Acidophilus soodustab koera seedimist ja kaitseb kõhulahtisuse eest.

 

Miks valida Golden Eagle Holistic Health?

Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoit on toodetud kasutades ainult värsket , looduslikku ja tervislikku toorainet ja arvestades koostisosades kõigi viie erineva toitainegrupiga ..

Loe edasi »

Meie mõtteviis lemmikloomatoidust

Päritolult on kõik Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoidud loodud Joseph " Joe" Cocquyt põhimõtete järgi . Joe oli tõeline pioneer lemmikloomatoidu arendamisel tervislikuks ja toitvaks..

Loe edasi »

Nutratseutiline lisaväärtus

Tänapäeval on mõnedel toitudel ambitsioonikamad eesmärgid, kui vaid lemmiklooma toitainevajaduse rahuldamine toitainete koguste reguleerimise teel, kasutades selleks valitud toitaineid..

Loe edasi » »

 

© Copyright 2013 | Golden Eagle lemmikloomatooted. | e-mail: info(at)goldeneaglepetfoods.ee