BioHealth™ Prebiotics
 
BioHeatlh® prebiootik koostises on looduslik Aspergillus. BioHealth® ei sisalda seeditavaid kiudaineid ja sellega  soodustab soolestiku oma tegevust ja vajalike mikroorganismide teket sooles, olles  seetõttu kasulik kogu looma elutegevuse toetamiseks. Prebiootikumid koosnevad  piimhappebakterite toitainetest, soodustades sellega soolestiku tervist ja edendavad  piimhappebakterite, eriti Bacillus ja Enterococcus acodophilukse faesiumi kasvu.

BioHealth® toidulisand sisaldab betaglükaane ja ja mannaoligosahhaariine mis suurendab soolestiku vastupanuvõimet viirus- ja bakteriaalsed haigustele. Mannaoligosahhariid kaitsevad soolt  toksiinide ja patogeenide vastu, mis võivad sattuda lemmiklooma soolestikku, muutes nad kahjutuks. Toidulisandis olevad Aspergilluse kiud seovad kahjulikke baktereid oma pinnale ja väljutavad bakterid väljaheitekogumiga sooles. Aspergillus on ka suurepärane allikas kiudainetele, mis suurendavad soolefunktsioone, tahkestades vajadusel väljaheite, vähendavad  gaasi moodustumist, suurendavad vastupanuvõimet soolestiku infektsioonidele, samuti vähendavad rooja lõhna.

Beetaglükaanide toimet organismi vastupanu suurendamisel on kinnitanud mitmed sõltumatud uuringud.  Toime tulemus põhineb nende võimel stimuleerida vere valgeliblede (granulotsüütide ja monotsüütide ja magrofaagide toimet), mis hävitavad sissetunginud kahjulikke rakke.

BioHealth® soovitused: 

- Alati lisandiks kui on lemmiklooma antibiootikumiravi

- Kõhulahtisus

- Pärminfektsioonid

- Seedimishäired

- Stressi olukordades 


Sisaldus: Kuivatatud Aspergilluse kiud

Annus: teelusikatäis toidusse segatuna

Säilitamine: jahedas ja kuivas kohas.

 

Miks valida Golden Eagle Holistic Health?

Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoit on toodetud kasutades ainult värsket , looduslikku ja tervislikku toorainet ja arvestades koostisosades kõigi viie erineva toitainegrupiga ..

Loe edasi »

Meie mõtteviis lemmikloomatoidust

Päritolult on kõik Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoidud loodud Joseph " Joe" Cocquyt põhimõtete järgi . Joe oli tõeline pioneer lemmikloomatoidu arendamisel tervislikuks ja toitvaks..

Loe edasi »

Nutratseutiline lisaväärtus

Tänapäeval on mõnedel toitudel ambitsioonikamad eesmärgid, kui vaid lemmiklooma toitainevajaduse rahuldamine toitainete koguste reguleerimise teel, kasutades selleks valitud toitaineid..

Loe edasi » »

 

© Copyright 2013 | Golden Eagle lemmikloomatooted. | e-mail: info(at)goldeneaglepetfoods.ee