Sensitive Salmon & Potato 26/12 – Grain free
  Spetsiaalselt välja töötatud koertele, kellel on allergia mingi teistes toitudes sisalduva aine suhtes, või kes kannatavad toidutundlikkuse all. Soovitatav ka koertele, kellel on tervisehäired nagu epilepsia, diabeet või südamehaigused ja südame-veresoonkonna haigused. Lõhe kõrge Omega-3 EPA ja DHA sisaldus koos pre-ja probiootikumidega leevendab paljusid nende haiguste sümptoome.
Koostis: lõhe (min 29%), kartul (min 29%), suhkrupeedi viljaliha, lõheõli (säilitatud vitamiinidega), linaseemned, õllepärm, lõhemaksakaste, Yucca(tääkliilia ekstrakt), pruunvetikas, L'karnitiin, beeta-karoteen, beeta-glükaanid (MOS), inuliin (FOS), probiootikumid (DFM), vitamiinid ja mineraalained.

EI sisalda teravilju
EI sisalda muna, kana-, sea-, lamba-või loomaliha, ainult lõhe
EI sisalda piimatooteid
Ei sisalda mingeid keemilisi säilitusaineid, lõhna- ega värvaineid.
Kõik koostisosad on naturaalsed ja valitud nende holistiliste omaduse pärast
Sisaldab prebiootikume (MOS)
Sisaldab Beeta-glükaane (FOS)
Sisaldab probiootikume (DFM)
Lisatud L'karnitiini ja beetakaroteeni

Sisaldab unikaalseid terviklikke pre-ja probiootilisi toidulisandeid MicroHealth™, BioHealth ® ja Lactohealth ®.

proteiin 26%, rasv 12%, kiudained 3,4%, toortuhk 9,75%, vitamiin-A 22000 RÜ / kg, vitamiin E 170 RÜ / kg, kaltsium 1,9%, fosfor 1,0% , vask 20 mg / kg, seleen 0,22 mg / kg, Omega-6 2,4%, Omega-3 2,1%
Pakendi suurused: 10 kg ja 2 kg
 

Miks valida Golden Eagle Holistic Health?

Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoit on toodetud kasutades ainult värsket , looduslikku ja tervislikku toorainet ja arvestades koostisosades kõigi viie erineva toitainegrupiga ..

Loe edasi »

Meie mõtteviis lemmikloomatoidust

Päritolult on kõik Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoidud loodud Joseph " Joe" Cocquyt põhimõtete järgi . Joe oli tõeline pioneer lemmikloomatoidu arendamisel tervislikuks ja toitvaks..

Loe edasi »

Nutratseutiline lisaväärtus

Tänapäeval on mõnedel toitudel ambitsioonikamad eesmärgid, kui vaid lemmiklooma toitainevajaduse rahuldamine toitainete koguste reguleerimise teel, kasutades selleks valitud toitaineid..

Loe edasi » »

 

© Copyright 2013 | Golden Eagle lemmikloomatooted. | e-mail: info(at)goldeneaglepetfoods.ee