Kokku: 3    1
Meie mõtteviis lemmikloomatoidust Vaata lähemalt
Päritolult on kõik Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoidud loodud Joseph "Joe" Cocquyt põhimõtete järgi. Joe oli tõeline pioneer lemmikloomatoidu arendamisel tervislikuks ja toitvaks.

Loe edasi »
 
Miks valida Golden Eagle Holistic Health? Vaata lähemalt
Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoit on toodetud kasutades ainult värsket, looduslikku ja tervislikku toorainet ja arvestades koostisosades kõigi viie erineva toitainegrupiga ..

Loe edasi »
 
Nutratseutiline lisaväärtus Vaata lähemalt
Tänapäeval on mõnedel toitudel ambitsioonikamad eesmärgid, kui vaid lemmiklooma toitainevajaduse rahuldamine toitainete koguste reguleerimise teel, kasutades selleks valitud toitaineid, millel võib olla lisandväärtus teatud haiguste ennetamisel, halvaloomuliste protsesside (nt vananemine) aeglustamisel või lihtsalt looma heaolu parandamisel.
Loe edasi »
 
Kokku: 3    1
 

Miks valida Golden Eagle Holistic Health?

Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoit on toodetud kasutades ainult värsket , looduslikku ja tervislikku toorainet ja arvestades koostisosades kõigi viie erineva toitainegrupiga ..

Loe edasi »

Meie mõtteviis lemmikloomatoidust

Päritolult on kõik Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoidud loodud Joseph " Joe" Cocquyt põhimõtete järgi . Joe oli tõeline pioneer lemmikloomatoidu arendamisel tervislikuks ja toitvaks..

Loe edasi »

Nutratseutiline lisaväärtus

Tänapäeval on mõnedel toitudel ambitsioonikamad eesmärgid, kui vaid lemmiklooma toitainevajaduse rahuldamine toitainete koguste reguleerimise teel, kasutades selleks valitud toitaineid..

Loe edasi » »

 

© Copyright 2013 | Golden Eagle lemmikloomatooted. | e-mail: info(at)goldeneaglepetfoods.ee