BioHealth 50g

BioHealth on unikaalne prebiootikum toidulisand. Toidulisand toetamaks soolestikku mikroobide, eriti diarröa / sooleprobleemide, samuti seennakkus sümptomite korral. 

Hind: 14.00
Saadavus: LAOS

BioHeatlh® prebiootik koostises on looduslik Aspergillus. BioHealth® ei sisalda seeditavaid kiudaineid ja sellega  soodustab soolestiku oma tegevust ja vajalike mikroorganismide teket sooles, olles  seetõttu kasulik kogu looma elutegevuse toetamiseks. Prebiootikumid koosnevad  piimhappebakterite toitainetest, soodustades sellega soolestiku tervist ja edendavad  piimhappebakterite, eriti Bacillus ja Enterococcus acodophilukse faesiumi kasvu.

BioHealth® soovitused alati lisandiks kui on lemmikloomal:

- antibiootikumiravi;

- kõhulahtisus;

- pärminfektsioonid;

- seedimishäired;

- stressi olukordades.

BioHealth® toidulisand sisaldab betaglükaane ja ja mannaoligosahhaariine mis suurendab soolestiku vastupanuvõimet viirus- ja bakteriaalsed haigustele. Mannaoligosahhariid kaitsevad soolt  toksiinide ja patogeenide vastu, mis võivad sattuda lemmiklooma soolestikku, muutes nad kahjutuks. Toidulisandis olevad Aspergilluse kiud seovad kahjulikke baktereid oma pinnale ja väljutavad bakterid väljaheitekogumiga sooles. Aspergillus on ka suurepärane allikas kiudainetele, mis suurendavad soolefunktsioone, tahkestades vajadusel väljaheite, vähendavad  gaasi moodustumist, suurendavad vastupanuvõimet soolestiku infektsioonidele, samuti vähendavad rooja lõhna.

Beetaglükaanide toimet organismi vastupanu suurendamisel on kinnitanud mitmed sõltumatud uuringud.  Toime tulemus põhineb nende võimel stimuleerida vere valgeliblede (granulotsüütide ja monotsüütide ja magrofaagide toimet), mis hävitavad sissetunginud kahjulikke rakke.

Säilitamine: jahedas ja kuivas kohas.

Kuivatatud Aspergilluse kiud.

Üks teelusikatäis segatuna toidu sisse.