Golden Eagle Naturally Lamb & Rice 2 kg

Golden Eagle Naturally Lamb & Rice on hüpoallergeenne koeratoit täiskasvanud koertele. Sisaldab 52% maitsvat lambaliha. Lisaks suurepärastele valkudele sisaldab lammas rasvu, mis on kasulikud koera nahale ja karvale.

Hind: 21.35 19.22
Saadavus: LAOS

Golden Eagle Naturally Lamb & Rice on hüpoallergeenne koeratoit täiskasvanud koertele. Sisaldab 34% maitsvat lambaliha. Lisaks suurepärastele valkudele sisaldab lammas rasvu, mis on kasulikud koera nahale ja karvale. Inimtoiduks sobiv kvaliteetne talleliha on väga hästi seeditav ja äärmiselt maitsev. Hüpoallergeenne koeratoit sobib sageli ka eriti tundlike mao ja allergiliste sümptomitega koertele.

Naturaalsetest ja puhastest koostisosadest valmistatud toit ei sisalda kasutuid lisaaineid, maitseaineid ega säilitusaineid. Inimtoiduks sobivad kvaliteetsed koostisosad tagavad suurepärase toidukvaliteedi.

  • Hüpoallergeenne koeratoit täiskasvanud koertele
  • Sobib ka koertele, kellel on tundlikud maod ja esineb allergilisi sümptomeid
  • Palju kvaliteetset lambaliha
  • Sisaldab prebiootikume soolefunktsiooni toetamiseks

Koostis: lambaliha (34 %), riis (26 %), oder (20 %), lambarasv, täistera linaseemned, juurviljakiudaine, lambalihakaste, alfalfa, vetikad, Omega-3 lisa, juursigur, yucca, võililleekstrakt, vitamiinid ja mineraalained.

Analüütiline koostis: valk 20 %, rasv 10 %, kiudained 3 %, tuhk 8 %, niiskus 8 %, Omega-6 2,2%, Omega-3 1,8 %, kaltsium 2,4 %, fosfor 1,5 %.

Lisaained: A-vitamiin 15.000 IU, D3-vitamiin 2.250 IU, raud 170 mg, vask 60 mg, mangaan 110 mg, tsink 140 mg, seleen 0,7 mg.